když jsem šťastná, když jsem smutná..

12. března 2011 v 19:13 | b.W.
ve chvílích, jako je tahle jsem opravdu šťastná že mám tenhle blog. něco jako můj veřejný deníček. deníček ve kterém píšu o věcech které si každý může přečíst, každý mě za ně odsuzovat, nebo naopak obdivovat.. a já zase obdivuju lidi kteří na blozích jako je tento vystupují veřejně. já bych to asi nedokázala.

přišla jsem o nejlepšího kamaráda. kvůli jeho šílené, paranoidní přítelkyni. prostě si její milost nepřeje aby se se mnou bavil, aby se bavil s jakoukoliv kamarádkou. sakra, co to má znamenat??! znám ho daleko dýl jak ona jeho. říkáme si úplně všechno, vždycky když se pohádal s ní, nebo byl nějakej problém byla jsem tu pro něj. a že se hádají snad obden. upřímně je to ta největší kráva jakou jsem zažila a udivuje mě, že se s ní dokáže být. on!!, že se kvůli někomu takovýmu vykašle na kamarádku která si ho vždycky vážila a měla ho ráda takovýho jaký je.

strašně mě to mrzí.
obrečela jsem to...
je hrozný přijít o někoho kdo o vás ví všechno....

proč jsem sakra tak hloupá?? hodná až jsem hloupá?? vždycky když někdo potřebuje, jsem tu pro něj, kdykoliv. ale co když potřebuju někoho já???! sakra já nejsem robot!!! taky mám city. potřebuju se vypovídat, vybrečet se. potřebuju poradit...
bolí to.


jestli vás zajímá co pan Mó. tak jsme spolu byli ve středu i ve čtvrtek venku. ve středu jsme byli na pizze a pak seděli v parku na lavičce. strašně jsem se s nim nasmála. líbí se mi jak mě dokáže rozesmát, dokáže mě uklidnit, dokáže mi pomoct. a jak je strašně hodný. je to neuvěřitelný. v životě jsem nezažila že by byl někdo tak moc hodný.. působí strašně nevinně. píšeme si každý den. celý den. pořád se máme o čem bavit, i když to jsou někdy kraviny. baví mě to.
jsem zvědavá jak to bude vypadat dál.

mimochodem mám pěknou rýmu. jestli si nevysmrkám mozek z hlavy budu se hodně divit. snad se máte lépe.

b.W.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 effy effy | Web | 12. března 2011 v 19:46 | Reagovat

Na blogu nevystupuju veřejně z jednoho prostého důvodu, nemám zapotřebí se předvádět. Jde o to, co se děje uvnitř mě, ne o to, kolik nových fotek jsem tam dala.
Nezáleží na tom, kdo to píše, ale co píše.

V takové situaci nevím co poradit.. jelikož jsem hodně přes to psaní, zkusila bych mu napsat o tom, jak to cítíš. Třeba pochopí, že udělal chybu. Holky kluk vymění často, nejlepší kamarádky ne.

2 Sayuri Sayuri | Web | 13. března 2011 v 1:20 | Reagovat

Taký mám nejlepšího přítele a nedokážu si představit tu bolest, kterou jsi musela zažít, když jsi ho ztratila... My se teď celkem hádáme a už to mě zabíjí... :(
Ještěže máš pana Mó... alespoň tady tě potkalo štěstí :)

3 Boom Boom | Web | 13. března 2011 v 9:21 | Reagovat

ahooj maš bohovsky blog prosíím zapo sa http://music-sammer.blog.cz/1103/nova-sutaz#pridat-komentar a prepač za reklamu

4 Aailyyn Aailyyn | Web | 13. března 2011 v 12:00 | Reagovat

Bohužel na tom bude ve finále nejvíc tratit onen kamarád. Když si pošramotí vztah s tebou, je to jeho průšvih. Že ten vztah není ideální, to pochopí časem určitě i sám a nezbude mu nic (nikdo). Teď ho nepřesvědčíš, že ty máš pravdu. Logický argumenty nechce slyšet. Taky bys je slyšet nechtěla, kdyby ti kamarádi vymlouvali přítele. A je to pochopitelný, nemělo by cenu s někým být, když do něj nejsi natolik zamilovaná, že si ho obhájíš proti celýmu světu. Takhle to má každý čerstvě zamilovaný a zkrátka platí, že láska je slepá. A když největší omámení prchne, teprve se ukáže. Kamarád zřejmě pochopí až teprve tehdy, že jeho slečna pro něj není ta pravá.

5 Netty Netty | Web | 14. března 2011 v 13:16 | Reagovat

Já se to snažím vidět z té druhé strany..jak víš,že jejich vztah není ideální?Od něj?No..
já se přiznám,že jsem po příteli také chtěla,aby se nebavil s kamarádkami a držím se toho z vlastních,i když sobeckých důvodů i teď..Že se občas hádají každopádně neznamená,že pro něj třeba není ta pravá,nebo je ona ta špatná,zkus se na to podívat takhle:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama