Březen 2011

shit!

24. března 2011 v 17:28 | b.W.
musí odtud. s blogováním nekončím. jen začnu.. někde jinde. vysvětlení tu nečekejte. koho budu chtít určitě na sebe upozorním.. ;)

la la la la lala la la lala ...

20. března 2011 v 10:37 | b.W.

( z důvodů vám jistě známých jsem si dovolila Pana Mó. přejmenovat na Prince )

vím, že vám včerejší článek nic neřekl, ale nebyla jsem schopná nějakého souvislého textu. což ovšem nejsem ani dnes. chtělo se mi psát, přitom vlastně ani nevím o čem a vím že z toho stejně vyjde strašná slátanina :D tak mě omluvte.

včera přesně ve 12.56 to bylo 14 dní, co se s Princem znám. je to neuvěřitelný jaký to nabralo spád. píšeme si každý den, od rána do večera. a nebo se vídáme. přijde mi, jako bych ho znala celou věčnost. je na mě strašně hodný. v úterý jsem mu jen tak napsala že mám celkem hlad a on mi doma udělal pizzu. strašně mě to dojalo. nikdy jsem nevěřila že ještě existují kluci jako je on. vlastně je docela možný že ... žádný jiný jako on neexistuje. strašně mi svým chováním připomíná Edwarda ze Stmívání...

... já jsem to říkala že budu plácat kraviny :D

a co je nejlepší??? dokáže dodržet to co slíbí. ne jako Pan Božský, který vůbec Božský nebyl a pořád jen sliboval a lhal. ale pryč s ním.

večer za mnou přijede. půjdeme na pizzu, dostala jsem totiž strašnou chuť na hawai.

omlouvám se, ale ničeho lepšího dnes nejsem schopná :D doufám, že se máte stejně dobře jako já.

b.W.

*in love*

19. března 2011 v 13:33 | b.W.
zamilovaná...
... moc.

když jsem šťastná, když jsem smutná..

12. března 2011 v 19:13 | b.W.
ve chvílích, jako je tahle jsem opravdu šťastná že mám tenhle blog. něco jako můj veřejný deníček. deníček ve kterém píšu o věcech které si každý může přečíst, každý mě za ně odsuzovat, nebo naopak obdivovat.. a já zase obdivuju lidi kteří na blozích jako je tento vystupují veřejně. já bych to asi nedokázala.

přišla jsem o nejlepšího kamaráda. kvůli jeho šílené, paranoidní přítelkyni. prostě si její milost nepřeje aby se se mnou bavil, aby se bavil s jakoukoliv kamarádkou. sakra, co to má znamenat??! znám ho daleko dýl jak ona jeho. říkáme si úplně všechno, vždycky když se pohádal s ní, nebo byl nějakej problém byla jsem tu pro něj. a že se hádají snad obden. upřímně je to ta největší kráva jakou jsem zažila a udivuje mě, že se s ní dokáže být. on!!, že se kvůli někomu takovýmu vykašle na kamarádku která si ho vždycky vážila a měla ho ráda takovýho jaký je.

strašně mě to mrzí.
obrečela jsem to...
je hrozný přijít o někoho kdo o vás ví všechno....

proč jsem sakra tak hloupá?? hodná až jsem hloupá?? vždycky když někdo potřebuje, jsem tu pro něj, kdykoliv. ale co když potřebuju někoho já???! sakra já nejsem robot!!! taky mám city. potřebuju se vypovídat, vybrečet se. potřebuju poradit...
bolí to.


jestli vás zajímá co pan Mó. tak jsme spolu byli ve středu i ve čtvrtek venku. ve středu jsme byli na pizze a pak seděli v parku na lavičce. strašně jsem se s nim nasmála. líbí se mi jak mě dokáže rozesmát, dokáže mě uklidnit, dokáže mi pomoct. a jak je strašně hodný. je to neuvěřitelný. v životě jsem nezažila že by byl někdo tak moc hodný.. působí strašně nevinně. píšeme si každý den. celý den. pořád se máme o čem bavit, i když to jsou někdy kraviny. baví mě to.
jsem zvědavá jak to bude vypadat dál.

mimochodem mám pěknou rýmu. jestli si nevysmrkám mozek z hlavy budu se hodně divit. snad se máte lépe.

b.W.

again

7. března 2011 v 19:31 | b.W.
zase se někomu parádně podařilo mi zkazit náladu. prosímvás, když už se vám tu nelíbí a nebo mi chcete nadávat do ku*viček a podobných věcí, tak sem prostě NELEZTE. já na takový komentáře nejsem zvědavá a prostě a jednoduše vás bloknu. a jestli máte pocit že píšu pokaždé o někom jiném a každého strašně miluju, tak asi pořádně nečtete mé články.
achjo. je to tu zase... že já se vůbec znova pouštěla do blogování.

b.W.


Božský neni Božský, ale I D I O T !!!

6. března 2011 v 11:40 | b.W.
přesně tak to je. od té doby co jsem nenapsala jsem stačila být strašně nešťastná, trochu šťastná a pak strašně nešťastná. nakonec jsem myslela že je všechno zase jako dřív, ale neni. prostě se všechno totálně doje*alo a po dnešní informaci od kamaráda je to víc než jasný ( ale to už bylo dávno.. )
co je divný?? vůbec z toho nejsem nešťastná. důvod?? pan Mó. ( nic lepšího jsem nevymyslela, tak se nesmějte :D ) je to jak z pohádky. osud. píšeme si celý víkend ( a když říkám celý tak myslím vážně celý ) a strašně dlouho jsem se takhle nenasmála a s někým si nerozuměla jak s ním. ani s "Božským". vše co napsal bylo, jako kdybych napsala já. a on to má prý také tak. jsem si jistá, že kdybych začala větu, je schopný ji dokončit.

věřili by jste tomu že je možný najít člověka který je skoro jako vaše dvojče?

jsem z toho celá zmatená, ale tak hezky.. strašně se mi líbí jaký je a doufám že mě nezklame. když jsem si řekla že na to s "Božským" seru a prostě se všema.. tak se ukáže on.
takhle rychle jsem to nečekala..
asi osud.
b.W.