chci s tebou večer usínat a ráno se vedle tebe probouzet.

26. února 2011 v 13:06 | b.W.


je strašný jak se z minuty na minutu dá všechno změnit. byla sem šťastná, pak nešťastná a ze dne na den jsem zase strašně šťastná :D připadám si tak trochu jako nějaký šílenec, nebo jak to říct. ale včerejší noc a dnešní ráno bylo to nejkrásnější za poslední půlrok.

včerejší den byla opravdu flákačka. od rána jsme trávila já a holky které předvádějí v jednom místním sále trénováním na večerní přehlídku. o polední přestávce jsme si s kamarádkou došly koupit pizzu a snědly jí v zámeckým parku(miluju ho.. vážně). i když mě kdosi trápil, hlava mě bolela od toho věčného sekýrování(narovnej se! .. jdi rychleji!!.. jdi pomaleji!! .. jak máš ty ruce??!.. jak to děláš tu otočku???!! ..), stejně jsem měla dobrou náladu. svítilo sluníčko. protože jsme měli ještě čas stavili jsme se v mé ZUŠce pomoct pančelce s předškoláčkama. strašně mě baví si s nima kreslit. jsou tak hodňoučký až to není možný.
po přehlídce jsem chvátala na vlak(který mi nakonec stejně jel asi o půl hodiny později, takže jsem pěkně promrzla..), když mi přišla smska od Božského ať za ním přijedu. teď. v 10 večer. chvíli jsem mu oponovala, že to nejde a že musím domů, nakonec jsem to vzdala, zavolala mamce a vymluvila se že jsem vlak nestihla protože přehlídka ještě nezačla a že budu spát s holkama na intru a jela za ním. když to tak čtu.. vážně to zní šíleně. ve vlaku jsem odpočítávala zastávky a cesta mi přišla strašně dlouhá, ač trvá asi jen půl hodiny. když jsem mu šla naproti, nevěděla jsem jestli se klepu kvůli Božskému a nebo že mi je taková zima. nic jsem si od toho neslibovala, ale stejně jsem prostě musela jet. už když jsme se potkali(ještě s jeho dvouma kamarádama) mi dal pusu a šli jsme do nějakého baru. byla sem z toho celkem nervní, ale uklidňovalo mě jak mě každou chvíli políbil, držel za ruku, říkal mi "zlato" a nebo "lásko", seznámil mě snad s každým jeho kamarádem a vůbec nedělal před kamarády jako že mezi náma nic není. kolem druhé ranní jsme šli k němu. pustili jsme si film, ale asi je vám jasný že jsme z filmu neviděli ani kousek.. prostě se to najednou stalo.

... strašně jsem se do něj zamilovala.

usínali jsme k sobě přitulení. pořád jsem se budila a koukala na něj jak krásně spinká. ráno to bylo stejně krásný jako večer a já děkovala Bohu, že jsem přijela. v půl desáté jsem jela domu.
dnes má ještě odpoledne přijet. buď spolu budeme jen odpoledne a nebo večer vyrazíme na naší diskotéku. spolu. mám z toho strach. bude tam celé naše město. pidi město. lidi které nemůžu ani trochu cítit.. lidi kteří mi ublížili.. ale budu tam s ním

zítra vám dám zase vědět.

b.W.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 27. února 2011 v 10:11 | Reagovat

Ach! To je krásné :) Ještěže ses za ním rozhodla jet, o kolik by jsi toho přišla! Dobří kluci nevymřeli, to jsem ráda... Kašli na lidi a užij si tu diskotéku, vždyť tam budeš s ním. A bude to dokonalé! :)

2 Idealist Idealist | Web | 27. února 2011 v 13:48 | Reagovat

To je tak krásný,jak si s ním šťastná!;))) Moc vám to přeju;)

3 ZdenekH ZdenekH | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:54 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na nymphomaniacsdiary.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 WaclawJ WaclawJ | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 13:41 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama