Leden 2011

please, help!

31. ledna 2011 v 20:29 | b.W.
já nechci blbej sex, já chci lásku!! :´(

love. love. love.

29. ledna 2011 v 23:28 | b.W.
sedím tu s hrnkem mýho milovanýho čaje a přemýšlím o tom jak je hrozně divný si zase psát tenhle internetovej "deníček". ještě tak před rokem jsem tímhle žila. měla jsem v blogu vzpomínky, psala si tam úplně všechno. pak jsem to měla hodně těžký, s blogováním přestala a blog plný asi přes rok vzpomínek jsem prostě smazala. pořád toho lituju. jako bych si smazala kus mojí minulosti. šílený? asi. tenhle styl blogování mi chybí. ta anonymita. to že můžu psát cokoliv mě napadne.

asi by nebylo od věci, napsat vám jak to vlastně s těma vztahama mám. neni to tak že bych spala s každým druhým, jen proto že na to neustále mám chuť, nebo že bych nechtěla lásku.. vlastně jsem to ve vztazích nikdy neměla lehký. jestli je to dobře nebo špatně, to nevím. ale říká se že všechno špatný je k něčemu dobrý. nebudu vám tady psát o každým klukovi se kterým jsem něco měla, protože vážně pochybuju že by někdo tak dlouhej článek četl:D myslím že bude stačit když se zmíním o tom posledním. byla to opravdová láska. můj nejdelší nejvěrnější vztah. vlastně jedinej věrnej vztah. haha. dneska lituju toho, jak jsem byla slepá a naivní. nechala jsem sebou neuvěřitelně zametat a věřila všemu co mi řekl. nebudu lhát, z tohohle vztahu jsem se dostala stejně rychle jako z jakýhokoliv jinýho.. i když jsem ho tak šíleně milovala. nedokážu si to vysvětlit ale mám takový.. dar?? znáte to, někdo vám ublíží a vy jste pak rok neštastný, vyhýbáte se lidem opačnýho pohlaví a ještě nedejbože kdyby jste s nimi měli navázat kontakt.. já jsem nikdy takový problém neměla. stačilo mi pár týdnů a nějaký H. mi byl vyvítekde. ale kecala bych kdybych řekla že jsem se kvůli němu nenabrečela dost a nedal mi zabrat. hodně jsem se díky němu změnila a já stále nevím jestli se mi to líbí.. 

nejlepší lék na neštastnou lásku je stejnak najít si nějakou náhradu která vám zvedne pošramocený sebevědomí a s prvním kontaktem, polibkem zmizí i ta láska k daný osobě.. je to až hnusně pravdivý a zvrácený.

a já přitom jen chci věrnou lásku. někoho, kdo mě bude milovat takovou jaká jsem. bude na mě hodný, budu pro něj ta jediná a.. sakra já jsem naivní. zatím co si s ním o tomhle, zuby nehty se držím abych se nezamilovala do zadanýho kluka, protože on potřebuje čas aby se s ní rozešel. asi si říkáte že jsem sakra naivní, ale kdybych ostatní měla soudit podle těch hajzlů.. asi bych do konce svýho života byla sama.. uvidíme jak se to bude vyvíjet... každopádně ta miliarda dalších kluků se kterýma koketuju mi očividně nestačí.

myslím, že to by pro dnešek opravdu stačilo.

b.W.

mimochodem.. právě jsem zažila menší šok když jsem se rozhodla zveřejnit článek a ukázala se mi tabulka s přihlášením. myslela sem že je celý článek v pr****... úplně jsem zapoměla články
ukládat...


hey boy, i really wanna be with you, cause you just my type.. ooh na na na na..

29. ledna 2011 v 11:44 | b.W.
poslouchám Kiss. zrovna hrají what´s my name od Riahnny, mou oblíbenou, a já přemýšlím proč jsem si vlastně založila tenhle blog. áá už vím. znáte ten pocit kdy sice všechno říkáte své nejlepší kamarádce ale stejně máte potřebu toho říct víc? tak proto jsem si založila tenhle internetový "deníček". nebudu vám sem dávat mou fotku ani vám psát odkud jsem a jak se jmenuju. jsem prostě b.W. úplně obyčejná holka jako každá druhá, s koníčky jako každá pátá... miluju své přátele, hudbu, módu, úmění, léto, poutavé knížky, svůj mobil, zeleninu a ovoce. jediný můj "koníček" který se tak trochu vymyká vám všem je sex. ano, miluju sex. a to je možná ten důvod proč tady jsem. konečně jsme se k tomu dostali. i když mám plno přátel, nejlepší kamarádku.. asi je pro mě lepší si o tom "promluvit" tady. vypsat se z toho. z mých pocitů. když tohle píšu, jsem celá nesvá, ale uklidňuje mě fakt, že o tomhle blogu vím jen já a nikdo jiný. je to popravdě trochu praštěný psát o takových věcech, ale jaký věci dnes nejsou praštěný? hodlám si sem psát své pocity, zážitky.. co mě napadne...

ok. to by prozatím stačilo.

b.W.

CHYBA: Titulek článku je povinná položka.

29. ledna 2011 v 11:30 | b.W.
počátek nečeho